Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
550 000 zł
Umowa zawarta
12 września 2024
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60% Gwarancja i rękojmia na wykonany przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont konserwatorski Pałacu Myśliwskiego w Nowym Duninowie - etap I

Zamawiający Gmina Nowy Duninów (Nowy Duninów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont konserwatorski Pałacu Myśliwskiego w Nowym Duninowie - etap I”, wybierając ofertę wykonawcy JARDEJ Sp. z o. o. Wartość umowy: 550 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Nowy DuninówNowy Duninów, Mazowieckie (powiat Płocki →)opublikowano 4 października 2024
Wartość umowy
550 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2024

    Termin ofert: 8 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 października 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JARDEJ Sp. z o. o. (Kowalewo Pomorskie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 550 000,00 zł (umowę zawarto 12 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail