Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1obejmuje utrzymanie części dróg na terenie powiatu i ilości i miejscu wskazanym przez zamawiającego
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2obejmuje utrzymanie części dróg na terenie powiatu i ilości i miejscu wskazanym przez zamawiającego
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%CZAS REAKCJI podczas pełnienia dyżuru20%CZAS REAKCJI bez dyżuru20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu nowosolskiego w sezonie zimowym 2024/2025

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg (Nowa Sól, Lubuskie) opublikował wynik postępowania „Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu nowosolskiego w sezonie zimowym 2024/2025”.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd DrógNowa Sól, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 4 października 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 971218187

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 100 B

1.5.2.)Miejscowość

Nowa Sól

1.5.3.)Kod pocztowy

67-100

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

drogi@pzd-nowasol.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd-nowasol.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acc56676-73c3-4953-b82d-643943f888bf

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu nowosolskiego w sezonie zimowym 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-acc56676-73c3-4953-b82d-643943f888bf

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00530558

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00004742/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Zimowe utrzymanie dróg na terenie powiatu nowosolskiego w sezonie zimowym 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00515114

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Nr postępowania: 3411.15.2024.PZD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

30000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE I – obejmuje utrzymanie części dróg na terenie powiatu i ilości i miejscu wskazanym przez zamawiającego,

4.5.3.)Główny kod CPV

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

150000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE II – obejmuje utrzymanie części dróg na terenie powiatu i ilości i miejscu wskazanym przez zamawiającego,

4.5.3.)Główny kod CPV

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

150000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.” Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.” Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60181000-0Wynajem samochodów ciężarowych wraz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowa Sól.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60181000-0 (Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.