ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„ Dostawa paliwa samochodowego dla pojazdów Urzędu Miasta Gdyni 2025/2027”

Zamawiający Gmina Miasta Gdyni (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa paliwa samochodowego dla pojazdów Urzędu Miasta Gdyni 2025/2027”. Termin składania ofert minął 15 października 2024, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 3 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 396 951 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 października 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    03 października 2024

    Termin ofert: 15 października 2024 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    06 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Koszt 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa paliwa samochodowego dla pojazdów Urzędu Miasta Gdyni 2025/2027.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail