Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
377 379 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    247 655 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2SZWY CHIRURGICZNE
    Cena wybranej oferty
    109 558 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    17 953 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4SZWY CHIRURGICZNE
    Cena wybranej oferty
    2213 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%TERMIN DOSTAWY40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa szwów chirurgicznych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy (Łęczyca, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa szwów chirurgicznych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 377 379 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w ŁęczycyŁęczyca, Łódzkie (powiat Łęczycki →)opublikowano 1 października 2024
Łączna wartość ofert
377 379 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2024

    Termin ofert: 9 sierpnia 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 października 2024

    1 oferta4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aesculap Chifa Sp. z o.o. (część 1); Anmar Sp. z o.o. (część 2); Medtronic Poland Sp. z o.o. (część 3); OSS Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 377 378,65 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail