Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
222 038 zł
Umowa zawarta
13 września 2024
Okres realizacji
od 8 stycznia 2025 do 10 stycznia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 222 038 zł – 411 638 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w dniach 8-10 stycznia 2025 r. podczas XI Konferencji Naukowej „Ł2B Łukasiewicz to Business/Building Chemistry”

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w dniach 8-10 stycznia 2025 r. podczas XI…”, wybierając ofertę wykonawcy Rzadkosz Zofia - Górski Ośrodek Wczasowy "Stasinda". Wartość umowy: 222 038 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
222 038 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rzadkosz Zofia - Górski Ośrodek Wczasowy "Stasinda" (Bukowina Tatrzańska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 222 037,50 zł (umowę zawarto 13 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 222 037,50 zł do 411 637,95 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 8 stycznia 2025 r. do 10 stycznia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CERAMIKI I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000056377

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Cementowa 8

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-983

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@icimb.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.icimb.lukasiewicz.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://icimb.bip-e.pl/icm/zamowienia-publiczne/aktualne-postepowania/11,Przetargi-ponizej-progow-unijnych.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych i wdrażanie wyników badań naukowych i prac rozwojowych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w dniach 8-10 stycznia 2025 r. podczas XI Konferencji Naukowej „Ł2B Łukasiewicz to Business/Building Chemistry”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08138cf1-0411-446d-8008-808ff31df287

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00523929

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00087665/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Organizacja Konferencji Naukowej "Ł2B czyli Łukasiewicz to Business / Building Chemistry"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00453938

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FL.271.41.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych podczas XI Konferencji Naukowej "Ł2B czyli Łukasiewicz to Business / Building Chemistry". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

222037,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

411637,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

222037,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rzadkosz Zofia - Górski Ośrodek Wczasowy "Stasinda"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7361434373

7.3.3)Ulica

ul. Karpęciny 5a

7.3.4)Miejscowość

Bukowina Tatrzańska

7.3.5)Kod pocztowy

34-530

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

222037,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-01-08 do 2025-01-10

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 222 038 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rzadkosz Zofia - Górski Ośrodek Wczasowy "Stasinda" (Bukowina Tatrzańska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.