Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8 067 381 zł
Umowa zawarta
16 września 2024
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 8 067 381 zł – 8 498 009 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa z rozbudową dróg gminnych

Zamawiający Gmina Miastkowo (Miastkowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa z rozbudową dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy BIK-PROJEKT Sp. z o. o. Wartość umowy: 8 067 381 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MiastkowoMiastkowo, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 27 września 2024
Wartość umowy
8 067 381 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lipca 2024

    Termin ofert: 8 sierpnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 września 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BIK-PROJEKT Sp. z o. o. (Łomża), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 067 381,15 zł (umowę zawarto 16 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 8 067 381,15 zł do 8 498 009,27 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail