Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 440 000 zł
Umowa zawarta
10 września 2024
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 106 558 zł – 1 440 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 30% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na przedmiot umowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 112353E obr. Radziechowice Drugie

Zamawiający Gmina Ładzice (Ładzice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 112353E obr. Radziechowice Drugie”, wybierając ofertę wykonawcy BITUM Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 440 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁadziceŁadzice, Łódzkieopublikowano 27 września 2024
Wartość umowy
1 440 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BITUM Sp. z o.o. (Lipie Śląskie), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 440 000,00 zł (umowę zawarto 10 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 106 558,01 zł do 1 440 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail