Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: GOPROFIT Spp. z o.o. ul. Kościuszki 70B 72-399 Gryfice

Wartość umowy
280 214 zł
Umowa zawarta
23 września 2024
Okres realizacji
od 1 października 2024 do 26 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 280 214 zł – 470 560 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów i dzieci do szkoły z terenu Gminy Rymań w roku szkolnym 2024/2025 i 2025/2026

Zamawiający Gmina Rymań (Rymań, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów i dzieci do szkoły z terenu Gminy Rymań w roku szkolnym 2024/2025 i…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. Słudwia 72-310 Płoty. Wartość umowy: 280 214 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RymańRymań, Zachodniopomorskie (powiat Kołobrzeski →)opublikowano 27 września 2024
Wartość umowy
280 214 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. Słudwia 72-310 Płoty (Słudwia), wspólnie z: GOPROFIT Spp. z o.o. ul. Kościuszki 70B 72-399 Gryfice.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 280 214,40 zł (umowę zawarto 23 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 280 214,40 zł do 470 560,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2024 r. do 26 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RYMAŃ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920720

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szkolna 7

1.5.2.)Miejscowość

Rymań

1.5.3.)Kod pocztowy

78-125

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@ryman.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ryman.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c80876e5-33f8-4e3d-a4ca-50400eb61d0d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów i dzieci do szkoły z terenu Gminy Rymań w roku szkolnym 2024/2025 i 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c80876e5-33f8-4e3d-a4ca-50400eb61d0d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00519367

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00040782/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów i dzieci do szkoły z terenu Gminy Rymań w roku szkolnym 2024/2025 i 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00405368

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

442081,60

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów i dzieci do szkoły z terenu Gminy Rymań w roku szkolnym 2024/2025 i 2025/2026” w dniach realizacji obowiązku szkolnego w systemie stacjonarnym, poprzez zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół i dzieci przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Rymań. Bilety obejmować będą łączną liczbę 136 uczniów i dzieci. Liczba ta w trakcie lat szkolnych może ulegać zmianie.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

280214,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

470560,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

280214,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. Słudwia 72-310 Płoty

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GOPROFIT Spp. z o.o. ul. Kościuszki 70B 72-399 Gryfice

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8571673972

7.3.4)Miejscowość

Słudwia

7.3.5)Kod pocztowy

72-310

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

280214,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rymań prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rymań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 280 214 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. Słudwia 72-310 Płoty (Słudwia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.