Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
304 263 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    145 260 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    24 300 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Protezy z PTFE. 1) proteza prosta, niezbrojona z PTFE, dł. 30 cm, średnica 6 mm – 20 szt. 2) proteza prosta, niezbrojona z PTFE, dł. 80 cm, średnica 6 mm – 10 szt. 3) proteza prosta, niezbrojona z PTFE, dł. 30 cm, średnica 8 mm – 5 szt. 4)
    Wartość umowy
    106 920 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Protezy zbrojone. 1) proteza prosta, zbrojona z PTFE, dł. 60-80 cm, średnica 8 mm – 5 szt
    Wartość umowy
    5913 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Łaty naczyniowe. 1) łata naczyniowa dziana, poliestrowa impregnowana solami srebra 14 x 75 mm – 30 szt. 2) łata naczyniowa dziana, poliestrowa impregnowana solami srebra 25 x 100 mm – 15 szt
    Wartość umowy
    21 870 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa protez naczyniowych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła Ii w Zamościu (Zamość, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa protez naczyniowych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 304 263 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
304 263 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2024

    Termin ofert: 16 sierpnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 września 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Getinge Polska Sp. z o.o. (części 1, 2, 3, 5); Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 304 263,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail