Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
187 572 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE
    Wartość umowy
    49 233 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE
    Wartość umowy
    51 000 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE
    Wartość umowy
    77 214 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE
    Wartość umowy
    10 125 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE

Zamawiający Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 187 572 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Tarnów, Małopolskieopublikowano 25 września 2024
Łączna wartość umów
187 572 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 sierpnia 2024

    Termin ofert: 21 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 września 2024

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GSK Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); POLYPHARM S.A. (część 2); INTERPHARMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (części 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 187 572,01 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail