Wynik częściowy: umowy w 3 z 5 części, 2 unieważniono5 części
Łączna wartość wybranych ofert
10 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia
    Cena wybranej oferty
    2 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia
    Podstawa: art. 255 pkt 5 ustawy
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia
    Cena wybranej oferty
    3 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 41. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia
    Cena wybranej oferty
    6 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 51. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Posiadanie telewizji dozorowej w miejscu przechowywania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 10 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 24 września 2024
Łączna wartość ofert
10 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 3 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma WEA HOLDING POLSKA Sp. z o.o. za łącznie 10,49 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001022877

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Szeligowskiego 24

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-883

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81-452-23-00

1.5.8.)Numer faksu

81-452-23-06

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.lublin@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubelskie.kas.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ias-lublin.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a588e3dd-5f33-4c3d-ad55-bf918d72326e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00513478

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00241608/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.20 Usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00461632

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

0601-ILZ.260.33.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

95435,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

63122000-0 - Usługi magazynowania

4.5.5.)Wartość części

43863,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

63122000-0 - Usługi magazynowania

4.5.5.)Wartość części

3701,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

63122000-0 - Usługi magazynowania

4.5.5.)Wartość części

16921,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

63122000-0 - Usługi magazynowania

4.5.5.)Wartość części

14249,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przechowywania towarów zajętych przez jednostki podległe Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

63122000-0 - Usługi magazynowania

4.5.5.)Wartość części

38649,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WEA HOLDING POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372622947

7.3.3)Ulica

Graniczna 25

7.3.4)Miejscowość

Koroszczyn

7.3.5)Kod pocztowy

21-550

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43863,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W toku prowadzonego postepowania właściciel przechowywanych towarów na podstawie sądowego postanowienia z dnia 31 maja 2024r sygn. akt 4166-4.Ds.1320.2023 odebrał w dniu 27 sierpnia 2024 r. dowody rzeczowe, przechowywane przez Zamawiającego. W wyniku ww. postanowienia, wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że dalsze prowadzenie postępowania i wykonanie zamówienia w zakresie realizacji części nr 2 nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć, tj. w dniu wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3,85 PLN

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WEA HOLDING POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372622947

7.3.3)Ulica

Graniczna 25

7.3.4)Miejscowość

Koroszczyn

7.3.5)Kod pocztowy

21-550

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24480,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WEA HOLDING POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372622947

7.3.3)Ulica

Graniczna 25

7.3.4)Miejscowość

Koroszczyn

7.3.5)Kod pocztowy

21-550

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14249,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najkorzystniejszej (jedynej) oferty – 3,22 zł brutto za 1 m2 powierzchni magazynowej przechowywanych towarów w ciągu 1 doby – przewyższa kwotę 1,32 zł brutto za 1 m2 powierzchni magazynowej przechowywanych towarów w ciągu 1 doby, a tym samym łączną kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia (38 649,60 zł brutto), o 143,94%, tj. o kwotę 55 632,23 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką przeznaczył na sfinansowanie zamówienia w części nr 5, do ceny najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3,22 PLN

Sekcja 22

Informacje dodatkowe

W ofercie podawano ceny jednostkowe za przechowywanie, zaś wartość umowy to iloczyn tych cen przez planowane ilości

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63122000-0Usługi magazynowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 10 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63122000-0 (Usługi magazynowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WEA HOLDING POLSKA Sp. z o.o. (Koroszczyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.