Utrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich zlokalizowanych na terenie Gminy Lublin, będących w zarządzie ZDiTM
Zamawiający Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Utrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich zlokalizowanych na terenie Gminy…”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 12:30. Planowany budżet: 4 064 883 zł. Wadium: 100 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 4 064 883 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 12:3022d 10h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=83, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 września 2026 12:30
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich na terenie Gminy Lublin, będących w zarządzie ZDiTM, o szacunkowej wartości 4 064 883 zł.
- 2
ZakresSzczegółowy zakres prac jest określony w wycenie ofertowej, a czas i kolejność realizacji ustala zamawiający na podstawie własnych informacji, zgłoszeń użytkowników, służb oraz przeglądów okresowych.
- 3
ZakresZakres obejmuje prace utrzymaniowe, konserwacyjne, naprawcze i inne działania zwiększające bezpieczeństwo ruchu, przedłużające eksploatację obiektów i poprawiające ich estetykę.
- 4
ZakresUmowa trwa 4 lata i obejmuje jedną część LOT-0001.
- 5
RyzykoWadium wynosi 100 000,00 zł, a zamawiający wskazuje też przesłanki wykluczenia z art.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,7 ofert na postępowanie przy 96 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie |
| NIP | 7123149401 |
| Adres | ul. Krochmalna 13j, 20-401 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Utrzymanie drogowych i innych obiektów inżynierskich zlokalizowanych na terenie Gminy Lublin, będących w zarządzie ZDiTM |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 63712300-6 - Usługi w zakresie eksploatacji mostów i tuneli |
| Dodatkowe kody CPV | 45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych; 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych; 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 4 064 883 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Składający ofertę powinien wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert, w wysokości: 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych i 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-24 12:30 |
Informacje dodatkowe
Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 4 lata od dnia zawarcia umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →