Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
286 000 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
do 20 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 286 000 zł – 494 460 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontu I piętra budynku będącego siedzibą Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej przy ul. Prostej 19

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontu I piętra budynku będącego siedzibą Urzędu Skarbowego w Białej…”, wybierając ofertę wykonawcy MATANET Mateusz Momot. Wartość umowy: 286 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
286 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MATANET Mateusz Momot (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 286 000,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 286 000,00 zł do 494 460,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001022877

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Szeligowskiego 24

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-883

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

814522300

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.lublin@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubelskie.kas.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ias-lublin.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie remontu I piętra budynku będącego siedzibą Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej przy ul. Prostej 19

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f34f357-1405-440e-8d56-f23f383d5734

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420736

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00113925/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont I piętra budynku będącego siedzibą Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej przy ul. Prostej 19

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00333229

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

0601-ILZ.260.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

237976,63 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu I piętra budynku będącego siedzibą Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej przy ul. Prostej 19.

2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione dokumenty stanowiące załączniki do projektu umowy (Załącznik nr 7 do SWZ):

1) Załącznik nr 1 do umowy – Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia;
2) Załącznik nr 1.A do umowy – Dokumentacja techniczna (remont I piętra budynku Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej),
3) Załącznik nr 1.B do umowy – Specyfikacja techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (remont I piętra budynku Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej),
4) Załącznik nr 1.C do umowy – Przedmiar robót nr 1 – remont I piętra budynku Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej,
5) Załącznik nr 1.D do umowy – Dokumentacja techniczna (wykładziny i malowanie pokoi biurowych budynku Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej),
6) Załącznik nr 1.E do umowy – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (wykładziny i malowanie pokoi biurowych budynku Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej),
7) Załącznik nr 1.F do umowy – Przedmiar robót nr 2 – wykładziny i malowanie pokoi biurowych budynku Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

286000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

494460,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

286000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MATANET Mateusz Momot

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462416975

7.3.3)Ulica

Paderewskiego

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-860

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

286000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-20

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 286 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MATANET Mateusz Momot (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.