Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
8 892 906 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 477 778 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 957 778 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4 342 222 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    VIA Projekt Sp. z o.o.· Szczecin
    Wartość umowy
    115 128 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%Doświadczenie personelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Sianów w Powiecie Koszalińskim.

Zamawiający Gmina Sianów (Sianów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Sianów w Powiecie Koszalińskim”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 8 892 906 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina SianówSianów, Zachodniopomorskie (powiat Koszaliński →)opublikowano 20 września 2024
Łączna wartość umów
8 892 906 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 lipca 2024

    Termin ofert: 8 sierpnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 września 2024

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AQUA-BUD PATRYK KUCHARSKI (części 1, 2, 3); VIA Projekt Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 8 892 905,77 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail