Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 197 380 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    771 185 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    426 195 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas rozpoczęcia wykonania zgłoszonego zadania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych ulic i utrzymanie dróg gruntowych na terenie miasta Brodnicy

Zamawiający Gmina Miasta Brodnicy (Brodnica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych ulic i utrzymanie dróg gruntowych na terenie…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 197 380 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta BrodnicyBrodnica, Kujawsko-Pomorskie (powiat Brodnicki →)opublikowano 20 września 2024
Łączna wartość umów
1 197 380 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2024

    Termin ofert: 14 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 września 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Drogowo - Budowlane Sp. z o.o. (część 1); F.P.H.U. KRUSZ-NAT Krzysztof Żuchowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 197 380,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail