Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
165 850 zł
Umowa zawarta
3 września 2024
Okres realizacji
do 10 października 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 165 850 zł – 213 288 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont świetlicy gminnej w miejscowości Szaruty

Zamawiający Gmina Liw (Węgrów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont świetlicy gminnej w miejscowości Szaruty”, wybierając ofertę wykonawcy Marek Siuchta Usługi Budowlane. Wartość umowy: 165 850 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina LiwWęgrów, Mazowieckie (powiat Węgrowski →)opublikowano 18 września 2024
Wartość umowy
165 850 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lipca 2024

    Termin ofert: 29 lipca 2024 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 września 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marek Siuchta Usługi Budowlane (Ruchna), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 849,57 zł (umowę zawarto 3 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 165 849,57 zł do 213 288,31 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LIW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582167

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.)Miejscowość

Węgrów

1.5.3.)Kod pocztowy

07-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 308 12 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@liw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.liw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0dfea78b-08e0-4db4-97aa-2f0c891832d5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont świetlicy gminnej w miejscowości Szaruty

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0dfea78b-08e0-4db4-97aa-2f0c891832d5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00504671

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00034206/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Remont świetlicy gminnej w miejscowości Szaruty

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00411282

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP 271.15.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

.Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn. „Remont świetlicy gminnej w miejscowości Szaruty”.
2. Zakres prac obejmuje m.in.:
1) remont posadzki,
2) remont ścian,
3) remont elewacji,
4) montaż zbiornika.
Szczegółowy zakres opracowania opisuje przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165849,57 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

213288,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

165849,57 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marek Siuchta Usługi Budowlane

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8241225762

7.3.3)Ulica

Siedlecka

7.3.4)Miejscowość

Ruchna

7.3.5)Kod pocztowy

07-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

165849,57 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Liw prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Węgrów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marek Siuchta Usługi Budowlane (Ruchna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.