Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
554 385 zł
Umowa zawarta
17 września 2024
Okres realizacji
do 21 października 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Termin dostawy a) waga kryterium: 30 % b) maksymalna ilość punktów przewidziana dla danego60%Okres gwarancji jakości dla nadwozia - zabudowy10%Termin dostawy30%Cena ofertowa brutto a) waga kryterium: 60 % b) maksymalna ilość punktów przewidziana dlaOkres gwarancji jakości dla nadwozia - zabudowy a) waga kryterium: 10 % b) maksymalna iloś
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Polance Wielkiej (Polanka Wielka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej…”, wybierając ofertę wykonawcy Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński. Wartość umowy: 554 385 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
554 385 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński (Jelenia Góra), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 554 385,00 zł (umowę zawarto 17 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W POLANCE WIELKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357156748

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kasztanowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Polanka Wielka

1.5.3.)Kod pocztowy

32-607

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osppolankaw@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polanka-wielka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-44a4b8f5-38a4-4bfc-8cd4-cdff7b533881

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ochotnicza Straż Pożarna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44a4b8f5-38a4-4bfc-8cd4-cdff7b533881

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00504144

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00401938/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00402069

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia, do wykonania którego zobowiązany będzie Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu, jest dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej, na warunkach i zasadach określonych przez Zamawiającego.
2) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego, warunki realizacji zamówienia, odbioru i rozliczenia, warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w załączonych do SWZ:
a) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ),
b) wzorze umowy ws. niniejszego zamówienia publicznego,
c) wzorze dokumentu gwarancyjnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

554385,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

554385,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

554385,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6112089600

7.3.3)Ulica

ul. Waryńskiego 10

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.5)Kod pocztowy

58-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

554385,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-10-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 030 325 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
411 128 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
988 872 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
411 128 zł
Mediana
1 030 325 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Polance Wielkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Polanka Wielka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 554 385 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński (Jelenia Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.