Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
504 202 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 1 października 2024 do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 504 202 zł – 597 239 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy gazu propan-butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji magazynowej gazu na potrzeby Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

Zamawiający Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie (Somianka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy gazu propan-butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji…”, wybierając ofertę wykonawcy BETA PRIM Sp. z o.o. Wartość umowy: 504 202 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
504 202 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lipca 2024

    Termin ofert: 6 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BETA PRIM Sp. z o.o. (Chełm), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 504 201,60 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 504 201,60 zł do 597 238,80 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2024 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320526

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nadbużańska 41 Popowo Parcele

1.5.2.)Miejscowość

Somianka

1.5.3.)Kod pocztowy

07-203

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

os_popowo@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/959738

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy gazu propan-butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji magazynowej gazu na potrzeby Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba87bc98-81fc-4707-963a-89e77064ff26

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00504014

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00229663/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Sukcesywne dostawy gazu propan-butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji magazynowej gazu na potrzeby Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00432725

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OSP.DKw.2232.10.2024.MP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazu propan-butan w fazie ciekłej do Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie. Szacunkowa ilość zamawianego gazu propan-butan wynosi 200 000 litrów.

2. W czasie realizacji umowy, gaz propan-butan będzie odbierany sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego. Ilość zamówionego gazu może być mniejsza od ilości szacunkowej w zależności od warunków atmosferycznych, przy czym Zamawiający zobowiązuje się zakupić nie mniej niż 50% planowanej ilości gazu propan-butan.

3. Dostarczany gaz propan-butan musi spełniać wymogi normy PN-C 96008:1998 lub równoważnej.

4. Wykonawca wykonania i użyczy Zamawiającemu, w ramach zamówienia, kompletą instalację magazynową gazu, tj. 3 zbiorniki o pojemności od 6 400 dm3 do 6 700 dm3 każdy wraz z armaturą i urządzeniami niezbędnymi do właściwej eksploatacji zgodnie z ich przeznaczeniem.

5. Dostawy gazu propan-butan będą realizowane sukcesywnie na własny koszt, własnym transportem do użyczonych przez Wykonawcę zbiorników zlokalizowanych w: Oddziale Zamiejscowym w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie, Kikity 33, 11-311 Kolno, woj. warmińsko-mazurskie.

6. Transport gazu propan-butan odbywać się będzie z uwzględnieniem obowiązujących przepisów. W szczególności Wykonawca zobowiązany jest do dostarczania gazu propan-butan środkami transportowymi posiadającymi:
1) aktualne dopuszczenie do przewozu paliw,
2) aktualne świadectwa legalizacji wskaźników pomiarowych.

7. Odbioru jakościowego i ilościowego gazu będzie dokonywał przedstawiciel Zamawiającego, w obecności przedstawiciela Wykonawcy, po dostarczeniu zamówionego gazu propan-butan, chyba że przedstawiciel Wykonawcy zrezygnuje ze swojej obecności przy odbiorze.

8. Dowodem zrealizowania każdorazowej dostawy będzie pisemne potwierdzenie przyjęcia towaru dokonane przez przedstawiciela Zamawiającego.

9. Z uwagi na ciągłe funkcjonowanie jednostki podczas wymiany instalacji magazynowej gazu przerwa w dostawie gazu propan-butan do obiektu nie może być dłuższa niż 12 godzin, z wyłączeniem budynku kuchni, do którego Wykonawca musi zapewnić ciągły dopływ gazu propan-butan
dla urządzeń gastronomicznych. Podczas wymiany instalacji magazynowej gazu wymaga się od Wykonawcy protokolarnego zabezpieczenia na swój koszt i bez dodatkowego wynagrodzenia gazu propan-butan pozostającego na stanie Zamawiającego a następnie protokolarnego przekazania go do nowych zbiorników.

10. W przypadku rozwiązania lub zakończenia umowy Wykonawca dokona demontażu i odbioru instalacji magazynowej gazu na swój własny koszt.

4.5.3.)Główny kod CPV

09122000-0 - Propan i butan

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44612000-3 - Pojemniki na gaz skroplony

63121110-7 - Usługi składowania gazu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

504201,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

597238,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

504201,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BETA PRIM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5632302324

7.3.3)Ulica

Bieławin 7

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

504201,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09122000-0Propan i butan
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Somianka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 504 202 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09122000-0 (Propan i butan). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BETA PRIM Sp. z o.o. (Chełm). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.