Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
310 147 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„ Dostawa drobnego sprzętu medycznego, wyposażenie medyczne dla 16WOG’’ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 1
    Cena wybranej oferty
    24 336 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2„ Dostawa jednorazowego asortymentu do zabezpieczenia medycznego dla 16WOG” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 2
    Cena wybranej oferty
    45 248 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3„ Dostawa materiałów opatrunkowych, wyrobów medycznych dla 16WOG” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 3
    Cena wybranej oferty
    44 968 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4„ Dostawa leków dla 16WOG” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 4
    Cena wybranej oferty
    195 596 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów medycznych

Zamawiający 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim (jednostka Wojskowa nr 3378) (Oleszno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów medycznych”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 310 147 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość ofert
310 147 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CZARMED Łukasz Czarnecki (części 1, 2); SPECJALISTYCZNA HURTOWNIA MEDYCZNA REXOMED Sp. z o.o. (część 3); SOLISPHARM Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 310 147,33 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320991649

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 1

1.5.2.)Miejscowość

Oleszno

1.5.3.)Kod pocztowy

78-513

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

16wog.zam.pub@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://16wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.16wog.wp.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2bbdcb76-d144-4c0d-8b89-0ebf54af1116

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00501076

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00025655/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.38 Dostawa drobnego sprzętu medycznego dla 16 WOG

1.2.39 Dostawa jednorazowego asortymentu do zabezpieczenia medycznego dla 16 WOG

1.2.40 Dostawa materiałów opatrunkowych, wyborów medycznych dla 16 WOG

1.2.41 Dostawa leków dla 16 WOG.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00440846

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

305/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

531490,45 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1: „ Dostawa drobnego sprzętu medycznego, wyposażenie medyczne dla 16WOG’’ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 1;

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

30271,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2: „ Dostawa jednorazowego asortymentu do zabezpieczenia medycznego dla 16WOG” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 2;

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

51551,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 3: „ Dostawa materiałów opatrunkowych, wyrobów medycznych dla 16WOG” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 3;

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

47027,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 4: „ Dostawa leków dla 16WOG” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: Załączniku nr 1-zadanie 4;

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

159494,70 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24335,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33335,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24335,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CZARMED Łukasz Czarnecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732331591

7.3.3)Ulica

ul. Kolejowa 21

7.3.4)Miejscowość

Bedoń Przykościelny

7.3.5)Kod pocztowy

95-020

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41370,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45247,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48162,26 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45247,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CZARMED Łukasz Czarnecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732331591

7.3.3)Ulica

ul. Kolejowa 21

7.3.4)Miejscowość

Bedoń Przykościelny

7.3.5)Kod pocztowy

95-020

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76921,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44967,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51250,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44967,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPECJALISTYCZNA HURTOWNIA MEDYCZNA REXOMED Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520400276

7.3.3)Ulica

ul. Mączna 31

7.3.4)Miejscowość

SZCZECIN

7.3.5)Kod pocztowy

70-780

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85438,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

195595,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

195595,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

195595,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOLISPHARM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132872111

7.3.3)Ulica

ul. Stefana Starzyńskiego /10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-456

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

371632,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim (jednostka Wojskowa nr 3378) prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oleszno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 310 147 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CZARMED Łukasz Czarnecki (Bedoń Przykościelny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.