Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
265 680 zł
Umowa zawarta
12 września 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH ORAZ URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH

Zamawiający Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH DLA URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH ORAZ URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy APTherm Adam Pytlik. Wartość umowy: 265 680 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii NaukPoznań, Wielkopolskieopublikowano 16 września 2024
Wartość umowy
265 680 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2024

    Termin ofert: 8 sierpnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 września 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy APTherm Adam Pytlik (Kaźmierz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 265 680,00 zł (umowę zawarto 12 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail