Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 200 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2024
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 239 200 zł – 290 720 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas zapewnienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Dmosin (Dmosin, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Dmosinie i…”, wybierając ofertę wykonawcy Krzysztof Sadowski. Wartość umowy: 239 200 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina DmosinDmosin, Łódzkie (powiat Brzeziński →)opublikowano 13 września 2024
Wartość umowy
239 200 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2024

    Termin ofert: 1 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 września 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Krzysztof Sadowski (Szczawin Duży), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 200,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 239 200,00 zł do 290 720,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail