Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PKS "Tour" Spółka z o.o.· Jelenia Góraśrednia firma
Wartość umowy
282 540 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 27 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 282 540 zł – 365 160 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatnosci faktury20%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do 27.06.2025r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

Zamawiający Gmina Lubomierz (Lubomierz, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy PKS "Tour" Spółka z o.o. Wartość umowy: 282 540 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina LubomierzLubomierz, Dolnośląskie (powiat Lwówecki →)opublikowano 12 września 2024
Wartość umowy
282 540 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PKS "Tour" Spółka z o.o. (Jelenia Góra), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 282 540,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 282 540,00 zł do 365 160,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 27 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LUBOMIERZ

1.3.)Oddział zamawiającego

Referat Techniczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821658

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Wolności 1

1.5.2.)Miejscowość

Lubomierz

1.5.3.)Kod pocztowy

59-623

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

75 7833160

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugim@lubomierz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.lubomierz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88a2dbb8-203b-468b-89fc-be8ee5571358

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do 27.06.2025r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88a2dbb8-203b-468b-89fc-be8ee5571358

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00496804

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00003259/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 na podstawie zakupu biletów miesięcznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00421344

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RT.271.89.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

201931,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej, polegającej na przewozie (dowozie i odwozie) dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2024/2025 do dnia 27.06.2025r. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dysponowania autokarami w razie zmiany planów rozkładu jazdy (dowozów). Wszelkie uzgodnienia organizacyjne dotyczące przywozu i odwozu dzieci, młodzieży oraz harmonogram kursów ustalone będą po zatwierdzeniu planu zajęć przez dyrektorów szkół. Przewóz dzieci i ich opiekunów będzie się odbywał we wszystkie dni prowadzenia zajęć dydaktycznych z wyłączeniem wszystkich dni wolnych od nauki w roku szkolnym 2024/2025.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy miesięczne, wg harmonogramu kursów dla niżej wymienionej liczby uczniów w roku 2024/2025:
- na trasie długości 4- 6 km – 90 uczniów,
- na trasie długości 7-9 km – 46 uczniów,
- na trasie długości 10- 12 km – 43 uczniów,
- na trasie długości 13-15 km – 25 uczniów.
Wg następujących tras:

a) Dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych:
Zespołu Szkół w Lubomierzu (Lubomierz)
Według tras:
1) Pasiecznik – Janice – Zalesie –Wojciechów – Milęcice - Lubomierz
2) Chmieleń - Lubomierz
3) Pokrzywnik – Maciejowiec – Wojciechów - Lubomierz
4) Oleszna Podgórska - Lubomierz
5) Radoniów – Lubomierz
6) Oleszna Podgórska - Lubomierz
b) Dowóz dzieci i młodzieży do placówki oświatowej:
Zespołu Szkół w Lubomierzu (oddział w Wojciechowie)
Według tras:
1) Janice – Wojciechów,
2) Radoniów - Lubomierz – Wojciechów,

c) Dowóz dzieci i młodzieży do placówki oświatowej:
Szkoły Podstawowej w Pławnej
Według tras:
1) Wojciechów- Golejów – Pławna Dolna – Pławna (szkoła)
2) Lubomierz - Pławna Górna – Pławna (szkoła)
3. Liczba uczniów o której mowa w ustępie 2 jest ilością szacowaną na potrzeby określenia wartości zamówienia. Zamawiający informuje, że podstawą do rozliczenia będzie wartość jednostkowa brutto biletu miesięcznego. Zamawiający informuje, że ilość osób na poszczególnych długościach tras będzie się wahać w zależności od ilości osób korzystających z dojazdów w następujący sposób:
- na trasie długości 4- 6 km – 85-95 ilości uczniów (planowanych 90 uczniów),
- na trasie długości 7-9 km – 40-50 ilości uczniów (planowanych 46 uczniów),
- na trasie długości 10- 12 km – 40-46 ilości uczniów (planowanych 43 uczniów),
- na trasie długości 13-15 km – 20-30 ilości uczniów (planowanych 25 uczniów).
4. Szczegóły organizacji tras dowozu dzieci
Docelowy rozkład jazdy zostanie ustalony w terminie do 22 sierpnia 2024r. na rok szkolny 2024/2025 do 27.06.2025r. (godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków na wyznaczonej trasie). Zamawiający ma możliwość zmiany przebiegu trasy, przystanków, liczby dzieci, zmiany docelowej szkoły lub placówki oświatowej. Ponadto Zamawiający w trakcie roku szkolnego może żądać zmiany rozkładu jazdy, jeśli będzie to podyktowane zmianami w organizacji placówek oświatowych (m.in. skrócenie zajęć lekcyjnych, wprowadzenie dodatkowych zajęć, organizacja zajęć w sobotę w zamian za inny dzień tygodnia).
O planowanych zmianach Zamawiający poinformuje Wykonawcę z, co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Zmiany rozkładu jazdy nie będą wpływały na całkowitą cenę przewozu przedmiotu zamówienia.
6. Dodatkowe informacje.
1) Wykonanie przedmiotu zamówienia musi być realizowane poprzez świadczenie usług o odpowiednim standardzie, odpowiednimi środkami transportu zapewniającymi bezpieczeństwo przejazdu uczniów.
2) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniej liczby pojazdów
do realizacji zadania zgodnie z określonymi trasami i czasem dowozu, zapewniając odpowiednią ilość miejsc siedzących przewożonym uczniom i ich opiekunom do placówek oświatowych.
3) Wykonawca zapewnienia opiekę nad dowożonymi uczniami (zatrudnienie opiekunów).
4) W przypadku awarii Wykonawca zapewnia pojazd zastępczy. Zapewnienie pojazdu zastępczego pozostaje bez wpływu na końcowe wynagrodzenie Wykonawcy za realizację zamówienia. Jednakże pojazd zastępczy musi odpowiadać standardowi pojazdów/autobusów wskazanych w rozdz. VIII SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

282540,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

365160,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

282540,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PKS "Tour" Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230881577

7.3.3)Ulica

Obrońców Pokoju 1B

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.5)Kod pocztowy

58-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

282540 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-06-27

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubomierz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubomierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 282 540 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PKS "Tour" Spółka z o.o. (Jelenia Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.