Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
453 340 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawy warzyw świeżych oraz kapusty i ogórków kwaszonych w ilości 80 250 kg, 4 800 pęczków, 11 800 szt
    STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Władysławowo
    Wartość umowy
    379 440 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawy owoców ziarnkowych, pestkowych, cytrusowych świeżych (jabłek konsumpcyjnych, gruszek, mandarynek, bananów, nektarynek, brzoskwiń, śliwek, cytryn, pomarańczy, kiwi) w ilości 16 860 kg
    STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Władysławowo
    Wartość umowy
    73 900 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy warzyw świeżych, ogórków i kapusty kwaszonej,owoców ziarnkowych,pestkowych,cytrusowych,świeżych.

Zamawiający Szkoła Policji w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy warzyw świeżych, ogórków i kapusty kwaszonej,owoców…”, wybierając ofertę wykonawcy STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Łączna wartość umów: 453 340 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Szkoła Policji w SłupskuSłupsk, Pomorskieopublikowano 12 września 2024
Łączna wartość umów
453 340 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za łącznie 453 340,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Policji w Słupsku

1.3.)Oddział zamawiającego

42

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770702958

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kilińskiego 42

1.5.2.)Miejscowość

Słupsk

1.5.3.)Kod pocztowy

76-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

spslupsk@spslupsk.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spslupsk.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c0b3c7e-b442-47eb-8f1e-de1e890770a3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy warzyw świeżych, ogórków i kapusty kwaszonej,owoców ziarnkowych,pestkowych,cytrusowych,świeżych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c0b3c7e-b442-47eb-8f1e-de1e890770a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00496742

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00235833/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawy warzyw i owoców swieżych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00423511

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP-18/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

644104,76 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawy warzyw świeżych oraz kapusty i ogórków kwaszonych w ilości 80 250 kg, 4 800 pęczków, 11 800 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03221000-6 - Warzywa

03221110-0 - Warzywa korzeniowe

03221120-3 - Warzywa bulwiaste

03221200-8 - Warzywa owocowe

03221400-0 - Warzywa kapustne

15331000-7 - Warzywa przetworzone

4.5.5.)Wartość części

540809,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawy owoców ziarnkowych, pestkowych, cytrusowych świeżych (jabłek konsumpcyjnych, gruszek, mandarynek, bananów, nektarynek, brzoskwiń, śliwek, cytryn, pomarańczy, kiwi) w ilości 16 860 kg .

4.5.3.)Główny kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03222000-3 - Owoce i orzechy

03222110-7 - Owoce tropikalne

03222200-5 - Owoce cytrusowe

03222300-6 - Owoce inne niż tropikalne

4.5.5.)Wartość części

103295,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

379440 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

488025 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

379440 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 383763178

7.3.3)Ulica

ul. Portowa 3

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

379440 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88320 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 383763178

7.3.3)Ulica

ul. Portowa 3

7.3.4)Miejscowość

Władysławowo

7.3.5)Kod pocztowy

84-120

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Policji w Słupsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 453 340 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03100000-2 (Produkty rolnictwa i ogrodnictwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Władysławowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.