Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
499 030 zł
Umowa zawarta
22 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 22 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 499 030 zł – 686 545 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONT ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W POGORZAŁEJ WSI

Zamawiający Gmina Miłoradz (Miłoradz, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „REMONT ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W POGORZAŁEJ WSI”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU DAW-MAR Dawid Markowicz. Wartość umowy: 499 030 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MiłoradzMiłoradz, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 10 września 2024
Wartość umowy
499 030 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU DAW-MAR Dawid Markowicz (Kwidzyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 499 029,79 zł (umowę zawarto 22 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 499 029,79 zł do 686 544,69 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail