Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
489 032 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik12
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik
    Wartość umowy
    41 300 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik
    Wartość umowy
    447 732 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Warunki płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku (Kraśnik, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 489 032 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
489 032 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2024

    Termin ofert: 8 sierpnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    09 września 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Messer Polska Sp. z o.o za łącznie 489 032,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAŚNIKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431181344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Fryderyka Chopina 13

1.5.2.)Miejscowość

Kraśnik

1.5.3.)Kod pocztowy

23-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gtargosinski@spzoz.krasnik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz.krasnik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzoz-krasnik.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-54d603a7-35e2-4087-9822-46f8c3112d64

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00490685

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00385810/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 dostawę gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiorników tlenu ciekłego medycznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00439356

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ/ZP/24/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik12

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24110000-8 - Gazy przemysłowe

4.5.5.)Wartość części

366000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik

4.5.3.)Główny kod CPV

24110000-8 - Gazy przemysłowe

4.5.5.)Wartość części

35500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiornika tlenu ciekłego medycznego dla SP ZOZ Kraśnik

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

260000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40543,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Messer Polska Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8510109326

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

447732,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

447732,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

447732,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Messer Polska Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8510109326

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

447732,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111500-0Gazy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
567 596 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
351 835 zł1 345 131 zł
Rozstęp międzykwartylowy
993 296 zł
Źródło próbki
CPV 24111500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
351 835 zł
Mediana
567 596 zł
Górny kwartyl
1 345 131 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraśnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 489 032 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111500-0 (Gazy medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Messer Polska Sp. z o.o (Chorzów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.