Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
469 534 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa materiałów promocyjnych
    Agencja Reklamowa „INTERDONT” Sp. z o.o.· Chorzów
    Wartość umowy
    327 182 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa pakietów powitalnych
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa kalendarzy
    Agencja Reklamowa „INTERDONT” Sp. z o.o.· Chorzów
    Wartość umowy
    142 352 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych z logo Najwyższej Izby Kontroli

Zamawiający Najwyższa Izba Kontroli (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych z logo Najwyższej Izby Kontroli”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 469 534 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Najwyższa Izba KontroliWarszawa, Mazowieckieopublikowano 6 września 2024
Łączna wartość umów
469 534 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Agencja Reklamowa „INTERDONT” Sp. z o.o. za łącznie 469 533,61 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Najwyższa Izba Kontroli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000052

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Filtrowa 57

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-056

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

nik.zp@nik.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.nik.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50698176-320d-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Naczelny organ kontroli państwowej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych z logo Najwyższej Izby Kontroli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50698176-320d-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00489164

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00226818/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa materiałów promocyjnych z logo Najwyższej Izby Kontroli

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00396419

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BGO-BGZ.25.40.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

503313 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiałów promocyjnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

293937 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pakietów powitalnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

45590 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kalendarzy.

4.5.3.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

163786 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

327181,5 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

327181,5 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

327181,5 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamowa „INTERDONT” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 277263756

7.3.3)Ulica

Dworcowa 1

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.5)Kod pocztowy

41-500

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

327181,5 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty w Części II zamówienia zostały odrzucone.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

106939,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

142352,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

142352,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamowa „INTERDONT” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 277263756

7.3.3)Ulica

Dworcowa 1

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.5)Kod pocztowy

41-500

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

142352,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Najwyższa Izba Kontroli prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 469 534 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Reklamowa „INTERDONT” Sp. z o.o. (Chorzów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.