Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 488 300 zł
Umowa zawarta
5 września 2024
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 488 300 zł – 1 600 440 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa cmentarza komunalnego w Myślenicach wraz z kolumbarium – etap I

Zamawiający Gmina Myślenice (Myślenice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa cmentarza komunalnego w Myślenicach wraz z kolumbarium – etap I”, wybierając ofertę wykonawcy INTERDRÓG - Ireneusz Raczek. Wartość umowy: 1 488 300 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MyśleniceMyślenice, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 6 września 2024
Wartość umowy
1 488 300 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INTERDRÓG - Ireneusz Raczek (Krzyszkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 488 300,00 zł (umowę zawarto 5 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 488 300,00 zł do 1 600 439,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Myślenice

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555418

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 8/9

1.5.2.)Miejscowość

Myślenice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-400

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@myslenice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.myslenice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-81e4eb51-391e-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa cmentarza komunalnego w Myślenicach wraz z kolumbarium – etap I

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-81e4eb51-391e-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00487847

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00394208

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP/271/66/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1704092,52 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącego cmentarza komunalnego w Myślenicach
Rozbudowa ma na celu stworzenie nowych miejsc do pochówku – część projektowana
została podzielona na cztery sektory z przeznaczeniem na lokalizacje grobów murowanych (pojedynczych, podwójnych i dziecięcych) oraz kolumbarium z niszami na urny z prochami zmarłych.
Projekt obejmuje wykonanie:
- makroniwelacji terenu z wykonaniem nasypów o miąższości 0,2-1,20m.
- ścian oporowych na granicy wschodnie, zachodniej i północnej terenu rozbudowy
- kolumbarium w układzie osiowym, północ-południe
- alejek komunikacyjnych
- wewnętrznej, zalicznikowej instalacji elektrycznej
- wewnętrznej, zalicznikowej instalacji wodociągowej wraz z trzema zdrojami ulicznymi
- kanalizacji deszczowej ujęcia i odprowadzenia wód opadowych z terenu całego Cmentarza (istniejącej i projektowanej części).
Wymagany minimalny okres gwarancji to minimum 60 miesięcy
Więcej w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1488300 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1600439,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1488300 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INTERDRÓG - Ireneusz Raczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368351556

7.3.3)Ulica

Krzyszkowice 191

7.3.4)Miejscowość

Krzyszkowice

7.3.5)Kod pocztowy

32-445

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1488300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112714-3Roboty w zakresie kształtowania cme…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
290 707 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 245 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
361 890 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
203 245 zł
Mediana
290 707 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Myślenice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Myślenice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 488 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112714-3 (Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INTERDRÓG - Ireneusz Raczek (Krzyszkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.