Wynik częściowy: umowy w 1 z 5 części, 4 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
2446 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    KOWALSKA MONIKA TMB· Żagań
    Wartość umowy
    2446 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego”

Zamawiający Powiat Polkowicki (Polkowice, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 2446 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat PolkowickiPolkowice, Dolnośląskie (powiat Polkowicki →)opublikowano 6 września 2024
Łączna wartość umów
2446 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 1 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 446,47 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Polkowicki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647239

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

św. Sebastiana 1

1.5.2.)Miejscowość

Polkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

59-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

SEKRETARIAT@POWIATPOLKOWICKI.PL

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://powiatpolkowicki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a7e823e-c16c-4e8b-8d0b-7bc1be596920

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a7e823e-c16c-4e8b-8d0b-7bc1be596920

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00487719

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00086372/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00428308

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DG.GN.272.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego, w tym

Część 1: Zestaw komputerowy (laptop z oprogramowaniem): Fabrycznie nowy notebook w ilości 1 szt. Zakup w ramach dotacji celowej na zadanie rekultywacyjne „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania, przyznanej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, zgodnie z Uchwałą nr LXVI/1410/24 z dnia 29.02.2024 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

5500,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego, w tym

Część 2: Komputer typu "all in one" wraz z dodatkowym monitorem (zestaw): Fabrycznie nowy zestaw komputerowy typu all-in-one w ilości 1 szt. Zakup w ramach dotacji celowej na zadanie rekultywacyjne „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania, przyznanej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, zgodnie z Uchwałą nr LXVI/1410/24 z dnia 29.02.2024 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.)Wartość części

6661,79 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego, w tym

Część 3: Dyski zewnętrzne: Fabrycznie nowy dysk zewnętrzny w ilości 2 szt. Zakup w ramach dotacji celowej na zadanie rekultywacyjne „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania, przyznanej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, zgodnie z Uchwałą nr LXVI/1410/24 z dnia 29.02.2024 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

4.5.5.)Wartość części

3320,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego, w tym

Część 4: Monitory przenośne (ekrany modułowe, jako pojedyncza nakładka na laptopa): Fabrycznie nowy monitor przenośny w ilości 1 szt. Zakup w ramach dotacji celowej na zadanie rekultywacyjne „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania, przyznanej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, zgodnie z Uchwałą nr LXVI/1410/24 z dnia 29.02.2024 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.)Wartość części

1462,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla powiatu polkowickiego, w tym

Część 5: Drukarka biurkowa: Fabrycznie nowa drukarka w ilości 1 szt. Zakup w ramach dotacji celowej na zadanie rekultywacyjne „Zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania, przyznanej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, zgodnie z Uchwałą nr LXVI/1410/24 z dnia 29.02.2024 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.)Wartość części

2753,92 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania
Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania
Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania
Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania
Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2446,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2583,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2446,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOWALSKA MONIKA TMB

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 080162163

7.3.3)Ulica

Mieszka I 12

7.3.4)Miejscowość

Żagań

7.3.5)Kod pocztowy

68-100

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2446,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
402 544 zł
Próbka: 130 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 932 zł1 055 710 zł
Rozstęp międzykwartylowy
908 778 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 932 zł
Mediana
402 544 zł
Górny kwartyl
1 055 710 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Polkowicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Polkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2446 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOWALSKA MONIKA TMB (Żagań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.