Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kalisz Pomorski w roku szkolnym 2023/2024

Zamawiający Gmina Kalisz Pomorski (Kalisz Pomorski, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kalisz Pomorski w roku szkolnym 2023/2024”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Kalisz PomorskiKalisz Pomorski, Zachodniopomorskie (powiat Drawski →)opublikowano 4 września 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kalisz Pomorski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920564

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wolności 25

1.4.2.)Miejscowość

Kalisz Pomorski

1.4.3.)Kod pocztowy

78-540

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.)Numer telefonu

94 361 6317

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ratusz@kaliszpom.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kaliszpom.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cdaf19eb-368c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00483527

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-09-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00346917

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kalisz Pomorski
w roku szkolnym 2023/2024

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozowej polegającej na przewozie 33 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Kalisz Pomorski do

a) Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, filia Drawsko Pomorskie, ul. Warmińska 2, 78-500 Drasko Pomorskie, (5 dzieci), b) Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, filia Drawsko Pomorskie, ul. Seminaryjna 2, 78-500 Drawsko Pomorskie, (22 dzieci), c) Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, filia Drawsko Pomorskie, ul. Złocieniecka 25, 78-500 Drawsko Pomorskie, (2 dzieci), d) Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Tęczowa Kraina”, Gudowo 15, 78-500 Drawsko Pomorskie, (4 dzieci) oraz zapewnienie opieki podczas dowozu do placówek oświatowych oraz odwozu do miejsca zamieszkania, w okresie od 04 września 2023r. do 31 sierpnia 2024r., z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-09-04 do 2024-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe Struszka Leszek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6741186337

4.3.3.)Ulica

Szczecińska 5

4.3.4.)Miejscowość

Drawsko Pomorskie

4.3.5.)Kod pocztowy

78-500

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

410400,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00363311/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

394864 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kalisz Pomorski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalisz Pomorski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.