Wynik częściowy: umowy w 4 z 6 części, 2 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
206 888 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Cześć 1 - mięso, produkty mięsne, wędliny i drób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1a do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cześć 2 - mrożonki w tym ryby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1b do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15331170-9 Warzywa mrożone 15220000-6 Ryby mrożone, filety rybn
    Wartość umowy
    36 835 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Cześć 3 - warzywa i owoce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1c do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 03220000-9 Warzywa, owoce i orzechy
    Wartość umowy
    52 480 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 44.2.4. Część 4 - pieczywo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1d do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15810000-9 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
    Wartość umowy
    25 110 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Cześć 5 - artykuły spożywcze i produkty mleczarskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1e do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. Kod CPV 15800000-6 Różne produkty spożywcze 031425
    Wartość umowy
    92 463 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6wyroby garmażeryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1e do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 5851000-8 Produkty mączne (Wyroby garmażeryjne świeże)
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów spożywczych dla stołówki w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechwie

Zamawiający Gmina Borzechów (Borzechów, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa produktów spożywczych dla stołówki w Szkole Podstawowej im. Kazimierza…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 206 888 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina BorzechówBorzechów, Lubelskie (powiat Lubelski →)opublikowano 3 września 2024
Łączna wartość umów
206 888 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2024

    Termin ofert: 14 sierpnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    03 września 2024

    1 oferta4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 4 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ireneusz Welman (część 2); Stanisław Skurski (część 3); Piekarnia Marek Zbigniew Morgaś (część 4); Alamax-Dystrybucja Sp. z o.o. (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 206 887,88 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Borzechów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019879

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Borzechów 1

1.5.2.)Miejscowość

Borzechów

1.5.3.)Kod pocztowy

24-224

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@borzechow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.borzechow.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/borzechow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów spożywczych dla stołówki w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechwie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-597b3b51-90ba-4c9c-8b4e-a80854fb2b82

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00482369

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00021039/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa produktów spożywczych dla stołówki w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00447320

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INFR.271.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

285735,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1 - mięso, produkty mięsne, wędliny i drób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1a do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia].
kod CPV:
15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

58805,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 2 - mrożonki w tym ryby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1b do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia].
kod CPV:
15331170-9 Warzywa mrożone
15220000-6 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.3.)Główny kod CPV

15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

42766,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 3 - warzywa i owoce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1c do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia].
kod CPV:
03220000-9 Warzywa, owoce i orzechy

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

42633,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.4.Część 4 - pieczywo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1d do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV

15810000-9 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

25318,69 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 5 - artykuły spożywcze i produkty mleczarskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 1e do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia].
Kod CPV
15800000-6 Różne produkty spożywcze
03142500-3 Jaja
15500000-3 Produkty mleczarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

88138,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15851000-8 - Produkty mączne

4.5.5.)Wartość części

28072,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36834,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36834,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36834,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ireneusz Welman

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151006808

7.3.3)Ulica

Żytnia 21b

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-200

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36834,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47396,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52480,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52480,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stanisław Skurski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7131444209

7.3.3)Ulica

Strzeszkowice Małe 41

7.3.4)Miejscowość

Niedrzwica Duża

7.3.5)Kod pocztowy

24-220

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52480,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21991,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25941,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25110,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia Marek Zbigniew Morgaś

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7131005007

7.3.3)Ulica

Borzechów 196

7.3.4)Miejscowość

Borzechów

7.3.5)Kod pocztowy

24-224

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25110,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92462,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

92462,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92462,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Alamax-Dystrybucja Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7132695379

7.3.3)Ulica

Panieńszczyzna

7.3.4)Miejscowość

Panieńszczyzna

7.3.5)Kod pocztowy

21-002

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92462,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

Informacje dodatkowe

Postępowanie w części 1 i 6 zamówienia zostało unieważnione

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Borzechów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Borzechów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 888 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ireneusz Welman (Kraśnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.