Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
244 524 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1a) Pakiet I Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie obrębu leśnego Płaska w następujących leśnictwach: Pobojne, Mały Borek, Królowa Woda, Jazy, Hanus • dostawa 1 000 m3 mieszanki żwirowej wraz z jej wbudowaniem, rozplantowaniem i zagę
    Wartość umowy
    83 640 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2b) Pakiet II Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie obrębu leśnego Serwy w następujących leśnictwach: Księży Mostek, Gorczyca, Sówki, Łozki • dostawa 800 m3 mieszanki żwirowej wraz z jej wbudowaniem, rozplantowaniem i zagęszczeniem n
    Wartość umowy
    68 634 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    92 250 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Płaska w Żylinach w 2024 r.

Zamawiający Nadleśnictwo Płaska w Żylinach (Płaska, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Płaska w Żylinach w 2024 r”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 244 524 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo Płaska w ŻylinachPłaska, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 3 września 2024
Łączna wartość umów
244 524 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 sierpnia 2024

    Termin ofert: 19 sierpnia 2024 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2024

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Usług Rolniczych i Transportowych, Krzysztof Zieziula (części 1, 3); PUH DROGMET, Wnukowski Tomasz (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 244 524,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Płaska w Żylinach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790011262

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sucha Rzeczka 60

1.5.2.)Miejscowość

Płaska

1.5.3.)Kod pocztowy

16-326

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

plaska@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_bialystok/nadl_plaska

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_plaska

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Płaska w Żylinach w 2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e94df334-fc20-48e2-afe5-d14d382ec37e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00482145

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00342151/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Bieżąca naprawa dróg leśnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443705

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.3.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

218100 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Pakiet I
Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie obrębu leśnego Płaska w następujących leśnictwach: Pobojne, Mały Borek, Królowa Woda, Jazy, Hanus
• dostawa 1 000 m3 mieszanki żwirowej wraz z jej wbudowaniem, rozplantowaniem i zagęszczeniem na najbardziej zniszczonych odcinkach dróg;
• profilowanie dróg leśnych równiarką drogową o łącznej długości 10 km i średniej szerokości 4m.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

72700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

b) Pakiet II
Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie obrębu leśnego Serwy w następujących leśnictwach: Księży Mostek, Gorczyca, Sówki, Łozki
• dostawa 800 m3 mieszanki żwirowej wraz z jej wbudowaniem, rozplantowaniem i zagęszczeniem na najbardziej zniszczonych odcinkach dróg;
• profilowanie dróg leśnych równiarką drogową o łącznej długości 10 km i średniej szerokości 4m.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

58700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

c) Pakiet III
Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie obrębu leśnego Mikaszówka w następujących leśnictwach: Gruszki, Okop, Ostryńskie, Kudrynki, Trzy Kopce, Wołkusz
• dostawa 1 200 m3 mieszanki żwirowej wraz z jej wbudowaniem, rozplantowaniem i zagęszczeniem na najbardziej zniszczonych odcinkach dróg;
• profilowanie dróg leśnych równiarką drogową o łącznej długości 10 km i średniej szerokości 4m.
2) Zamawiający dopuszcza składanie ofert na dowolną ilość części.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

86700 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83640 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87330 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83640 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Rolniczych i Transportowych, Krzysztof Zieziula

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8461001059

7.3.3)Ulica

Masztowa 9

7.3.4)Miejscowość

Augustów

7.3.5)Kod pocztowy

16-300

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83640 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68634 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72570 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68634 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PUH DROGMET, Wnukowski Tomasz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8461620650

7.3.3)Ulica

Żłobikowskiego 3A

7.3.4)Miejscowość

Lipsk

7.3.5)Kod pocztowy

16-315

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68634 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

92250 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95202 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Rolniczych i Transportowych, Krzysztof Zieziula

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8461001059

7.3.3)Ulica

Masztowa 9

7.3.4)Miejscowość

Augustów

7.3.5)Kod pocztowy

16-300

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Płaska w Żylinach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 244 524 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Rolniczych i Transportowych, Krzysztof Zieziula (Augustów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.