Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
160 613 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 27 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zamiennego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów z terenu Gminy Goraj do Zespołu Szkół w Goraju w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Goraj (Goraj, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów z terenu Gminy Goraj do Zespołu Szkół w Goraju w roku szkolnym 2024/2025”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o.o. Wartość umowy: 160 613 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GorajGoraj, Lubelskieopublikowano 2 września 2024
Wartość umowy
160 613 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o.o. (Biłgoraj), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 160 613,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 27 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Goraj

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950369209

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bednarska 1

1.5.2.)Miejscowość

Goraj

1.5.3.)Kod pocztowy

23-450

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

84 6858002

1.5.8.)Numer faksu

84 6858118

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@goraj.eurzad.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uggoraj.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a97c5c4-5e48-4de0-9466-787894ec4dca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów z terenu Gminy Goraj do Zespołu Szkół w Goraju w roku szkolnym 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a97c5c4-5e48-4de0-9466-787894ec4dca

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00480058

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00069570/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz uczniów z terenu Gminy Goraj do Zespołu Szkół w Goraju w roku szkolnym 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00418519

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.271.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

145786,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów z terenu Gminy Goraj do Zespołu Szkół w Goraju na podstawie biletów miesięcznych szkolnych w roku szkolnym 2024/2025
2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w ramach regularnego przewozu osób w krajowym transporcie drogowym, polegające na bezpiecznym i terminowym dowozie dzieci z terenu gminy Goraj z pierwszeństwem przejazdu tych uczniów z biletami miesięcznymi zakupionymi przez Zamawiającego u Wykonawcy, w cenach ustalonych w niniejszym postępowaniu z uwzględnieniem przysługujących tym uczniom ulg ustawowych w przewozach transportem publicznym – art. 5 ust. 1 i art. 5a ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 380 ze zm.) z wyznaczonych miejsc przystankowych wraz z opiekunami (jeden opiekun na każdy pojazd) do Zespołu Szkół w Goraju (zwany dalej Zespołem) oraz ich odwiezieniu po zakończeniu zajęć szkolnych do miejsca zamieszkania (do wyznaczonych miejsc przystankowych) w roku szkolnym 2024/2025.
3. Planowana liczba dowożonych uczniów 116, w tym:
a) 103 uczniów uprawnionych do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego,
b) 13 dzieci 4 i 5-letnich, które nie są uprawnione do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego.
4. Liczba dowożonych uczniów może ulegać okresowym zmianom.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

160613,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

160613,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

160613,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9180000531

7.3.3)Ulica

ul. M. Konopnickiej 7

7.3.4)Miejscowość

Biłgoraj

7.3.5)Kod pocztowy

23-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

160613,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goraj prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goraj.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 160 613 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o.o. (Biłgoraj). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.