Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Remikop Sp. z o.o.· Toruńmikrofirma
Wartość umowy
2 587 669 zł
Umowa zawarta
22 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 22 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 2 587 669 zł – 3 200 523 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa infrastruktury drogowej w miejscowości Elgiszewo

Zamawiający Gmina Ciechocin (Ciechocin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa infrastruktury drogowej w miejscowości Elgiszewo”, wybierając ofertę wykonawcy Remikop Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 587 669 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina CiechocinCiechocin, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 30 sierpnia 2024
Wartość umowy
2 587 669 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 czerwca 2024

    Termin ofert: 5 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 sierpnia 2024

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Remikop Sp. z o.o. (Toruń), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 587 669,03 zł (umowę zawarto 22 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 2 587 669,03 zł do 3 200 522,56 zł. Odrzucono 3 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail