Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla JW. 4101 w Lublińcu. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 6 Opis przedmiotu zamówienia. Zadanie nr 1: Opatrunki
    4 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla JW. 4101 w Lublińcu. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 6 Opis przedmiotu zamówienia. Zadanie nr 2: Materiały medycz
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócony termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 4101 (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu”, wybierając ofertę wykonawcy Boxmet Medical Sp. z o.o. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4101Lubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 30 sierpnia 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 574 302 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa Nr 4101

1.3.)Oddział zamawiającego

Jednostka Wojskowa Komandosów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150560518

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sobieskiego 35

1.5.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-700

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.wyraz@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jwk.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/jw4101

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab5fce6f-bc6d-4a8b-85d8-5310e4dbe453

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00478850

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00233088/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 2024Dostawa środków opatrunkowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00421921

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

31/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla JW. 4101 w Lublińcu.
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 6 Opis przedmiotu zamówienia.
Zadanie nr 1: Opatrunki

4.5.3.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opatrunków oraz materiałów medycznych dla JW. 4101 w Lublińcu.
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 6 Opis przedmiotu zamówienia.
Zadanie nr 2: Materiały medyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109070,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

150222,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109070,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Boxmet Medical Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8822038205

7.3.3)Ulica

Piskorzów 51

7.3.4)Miejscowość

Pieszyce

7.3.5)Kod pocztowy

58-250

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109070,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-09

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 302 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 454 zł975 696 zł
Rozstęp międzykwartylowy
744 242 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 454 zł
Mediana
574 302 zł
Górny kwartyl
975 696 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa Nr 4101 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.