Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
282 700 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Trasa Nr 1 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie ze szczegółowym zakresem zawartym w SWZ oraz na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    91 960 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Trasa Nr 2 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie ze szczegółowym zakresem zawartym w SWZ oraz na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    93 060 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Trasa Nr 3 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie ze szczegółowym zakresem zawartym w SWZ oraz na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    97 680 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Siemiątkowie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie na terenie Gminy Siemiątkowo w roku szkolnym 2024/2025 oraz transport powrotny.

Zamawiający Gmina Siemiątkowo (Siemiątkowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Siemiątkowie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II…”, wybierając ofertę wykonawcy AUTO-TEAM Jerzy Filipski. Łączna wartość umów: 282 700 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina SiemiątkowoSiemiątkowo, Mazowieckieopublikowano 30 sierpnia 2024
Łączna wartość umów
282 700 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2024

    Termin ofert: 14 sierpnia 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 sierpnia 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma AUTO-TEAM Jerzy Filipski za łącznie 282 700,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Siemiątkowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378410

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Władysława Reymonta 3A

1.5.2.)Miejscowość

Siemiątkowo

1.5.3.)Kod pocztowy

09-135

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@siemiatkowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ugsiemiatkowo.nv.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-siemiatkowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Siemiątkowie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie na terenie Gminy Siemiątkowo w roku szkolnym 2024/2025 oraz transport powrotny.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9798adb2-3bce-4e41-a722-667e8197645d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00478739

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00446287

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

97313,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

91417,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

112082,93 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91960,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91960,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO-TEAM Jerzy Filipski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

130273846

7.3.4)Miejscowość

Żuromin

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91960,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93060,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO-TEAM Jerzy Filipski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

130273846

7.3.4)Miejscowość

Żuromin

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

97680,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

97680,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO-TEAM Jerzy Filipski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

130273846

7.3.4)Miejscowość

Żuromin

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

97680,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Siemiątkowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siemiątkowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 282 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AUTO-TEAM Jerzy Filipski (Żuromin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.