Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
628 484 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 27 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 615 001 zł – 647 698 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 2,2% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji – podstawienie autobusu zastępczego10%Wiek pojazdów30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką zapewnioną przez przewoźnika do szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Widawa w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Widawa (Widawa, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką zapewnioną przez przewoźnika do szkół i placówek…”, wybierając ofertę wykonawcy Robert Opara Przewóz Osób. Wartość umowy: 628 484 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WidawaWidawa, Łódzkieopublikowano 29 sierpnia 2024
Wartość umowy
628 484 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Robert Opara Przewóz Osób (Korczyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 628 484,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 615 000,64 zł do 647 697,60 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 27 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail