Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 061 490 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2024
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 061 490 zł – 1 722 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Sidra

Zamawiający Gmina Sidra (Sidra, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Sidra”, wybierając ofertę wykonawcy Hydros Plus Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 061 490 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina SidraSidra, Podlaskie (powiat Sokólski →)opublikowano 27 sierpnia 2024
Wartość umowy
1 061 490 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydros Plus Sp. z o.o. (Białystok), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 061 490,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 061 490,00 zł do 1 722 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail