Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
261 205 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 261 205 zł – 324 785 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

Zamawiający Nadleśnictwo Wipsowo (Wipsowo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych”, wybierając ofertę wykonawcy FOX TRANS-ZIEM Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Dariusz Lis. Wartość umowy: 261 205 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo WipsowoWipsowo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olsztyński →)opublikowano 27 sierpnia 2024
Wartość umowy
261 205 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FOX TRANS-ZIEM Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Dariusz Lis (Płozy), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 261 205,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 261 205,00 zł do 324 785,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO WIPSOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510549300

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

51 C

1.5.2.)Miejscowość

Wipsowo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-010

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wipsowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_wipsowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99a759e4-64aa-4d43-a6f0-79ad2bdd8e9f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00472354

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00512928/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa kruszywa na utrzymanie dróg leśnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00415416

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kruszywa wraz z wbudowaniem w nawierzchnię dróg leśnych (dalej: „Dostawa”) we wskazanych leśnictwach położonych na terenie Nadleśnictwa Wipsowo następujących sortymentów:
- mieszanka do stabilizacji mechanicznej 0-31,5 mm C50/30 w ilości 2 295,00 ton.
- tłuczeń 22,4-55 mm C50/30 w ilości 170,00 ton,
Kruszywa objęte zamówieniem muszą spełniać normę PN-EN 13242+A1:2010 „Kruszywa do związanych i niezwiązanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym” lub równoważne.

4.5.3.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

261205,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

324785,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

261205,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FOX TRANS-ZIEM Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Dariusz Lis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7451689510

7.3.4)Miejscowość

Płozy

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261205 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
246 764 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 363 zł457 336 zł
Rozstęp międzykwartylowy
283 973 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 363 zł
Mediana
246 764 zł
Górny kwartyl
457 336 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Wipsowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wipsowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 261 205 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FOX TRANS-ZIEM Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Dariusz Lis (Płozy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.