Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ROBOTY BUDOWLANE – Wykonanie i montaż balustrad okiennych systemowych w budynku Sądu Rejonowego w Częstochowie przy ul. Św. Rocha 90

Zamawiający Sąd Okręgowy (Częstochowa, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ROBOTY BUDOWLANE – Wykonanie i montaż balustrad okiennych systemowych w budynku Sądu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd OkręgowyCzęstochowa, Śląskieopublikowano 26 sierpnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 211 563 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000571576

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dąbrowskiego

1.4.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.4.3.)Kod pocztowy

42-200

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.7.)Numer telefonu

343684430

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@czestochowa.so.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czestochowa.so.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b559f4ab-e2a0-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00470459

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00246115

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

ROBOTY BUDOWLANE – Wykonanie i montaż balustrad okiennych systemowych w budynku Sądu Rejonowego w Częstochowie przy ul. Św. Rocha 90

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są roboty budowlane, związane z wykonaniem i montażem balustrad okiennych systemowych w budynku Sądu Rejonowego w Częstochowie przy ul. św. Rocha 90; Zakres robót i czynności do wykonania określają:
a) dokumentacja projektowa pn. PROJEKT TECHNICZNY – Wykonanie i montaż balustrad okiennych – Załącznik nr 1. do SWZ
UWAGA!!!
Wykonawca zobowiązany jest wycenić przedmiot zamówienia w oparciu o pełną dokumentację projektową, z uwzględnieniem wszystkich elementów w niej ujętych
2) Wymagany termin wykonania zamówienia - 120 dni od dnia podpisania umowy.
3) Wspólny słownik zamówień CPV:
45421100-5 – Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów;
4) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę części zamówienia, w szczególności kluczowych części przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

APS-SYSTEM P. Janowski, A. Kmiecik spółka jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5731309720

4.3.3.)Ulica

Wały Dwernickiego 143

4.3.4.)Miejscowość

Częstochowa

4.3.5.)Kod pocztowy

42-202

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

710273,34 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00314460/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

710273,34 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421100-5Instalowanie drzwi i okien, i podob…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
211 563 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 000 zł419 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 008 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 000 zł
Mediana
211 563 zł
Górny kwartyl
419 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45421100-5 (Instalowanie drzwi i okien. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.