Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Paweł Lach

Wartość umowy
435 881 zł
Umowa zawarta
17 maja 2024
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 435 881 zł – 495 986 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej nr 114983L w m. Łukowa

Zamawiający Gmina Łukowa (Łukowa, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej nr 114983L w m. Łukowa”, wybierając ofertę wykonawcy LACH-POL Sp. z o. o. Wartość umowy: 435 881 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁukowaŁukowa, Lubelskieopublikowano 23 sierpnia 2024
Wartość umowy
435 881 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: LACH-POL Sp. z o. o. (Jarocin), wspólnie z: Paweł Lach.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 435 880,95 zł (umowę zawarto 17 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 435 880,95 zł do 495 985,56 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail