Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
335 440 zł
Umowa zawarta
8 sierpnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH

Zamawiający 115 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ (Hel, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy URTICA Sp. z o.o. Wartość umowy: 335 440 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: 115 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZHel, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 23 sierpnia 2024
Wartość umowy
335 440 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy URTICA Sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 335 439,72 zł (umowę zawarto 8 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

115 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190066394

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Boczna 10

1.5.2.)Miejscowość

Hel

1.5.3.)Kod pocztowy

84-150

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalhel.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalhel.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/portal.szpitalhel

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9c422c47-167c-4513-be86-d073777ed2ba

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00468639

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00044712/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00429711

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

7/TP/2024/D

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych do 115 Szpitala Wojskowego SP ZOZ w Helu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i szacunkowe ilości opisano w załączniku nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo-cenowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

335439,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

335439,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

335439,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8942556799

7.3.3)Ulica

Krzemieniecka 120

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

335439,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

115 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hel.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 335 440 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: URTICA Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.