Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
473 595 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2024
Okres realizacji
do 31 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 473 595 zł – 582 030 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach w okresie od dnia 02.09.2024 r. do dnia 31.07.2025 r.

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach (Michałowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w…”, wybierając ofertę wykonawcy Evmont Tomasz Kowal. Wartość umowy: 473 595 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
473 595 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Evmont Tomasz Kowal (Czernichów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 473 595,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 473 595,00 zł do 582 030,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail