Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 249 921 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2024
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 4 249 921 zł – 4 992 572 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%doświadczenie Kierownika Budowy10%Okres rękojmi30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 57 z drogą wojewódzką nr 616 i drogą powiatową nr 3249W w m. Rembielin – nr postępowania 083/24

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 57 z drogą wojewódzką nr 616 i drogą powiatową…”, wybierając ofertę wykonawcy Z. URBANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 4 249 921 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2024
Wartość umowy
4 249 921 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Z. URBANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Maków Mazowiecki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 249 920,60 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 4 249 920,60 zł do 4 992 572,20 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail