Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
243 270 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 27 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 243 270 zł – 251 220 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz uczniów w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Gmina Łomazy (Łomazy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów w roku szkolnym 2024/2025”, wybierając ofertę wykonawcy SZWAGRY. Wartość umowy: 243 270 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁomazyŁomazy, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 21 sierpnia 2024
Wartość umowy
243 270 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2024

    Termin ofert: 24 lipca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SZWAGRY (Jusaki-Zarzeka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 243 270,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 243 270,00 zł do 251 220,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 27 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łomazy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237606

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Jagielloński 27

1.5.2.)Miejscowość

Łomazy

1.5.3.)Kod pocztowy

21-532

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lomazy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lomazy.ezamawiajacy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lomazy.ezamawiajacy.pl/pn/lomazy/demand/166710/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przewóz uczniów w roku szkolnym 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4dfe8f2-df0f-48b1-b864-73698f6b153d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00464521

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00414158

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.12.2024.KD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu uczniów z n/w. miejscowości do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach oraz do Szkoły Podstawowej w Huszczy wg. podziału na trasy:
1) Dowożenie poranne z miejscowości: Kopytnik, Stasiówka, Huszcza Pierwsza, Huszcza Druga oraz Koszoły do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 45 km,
• ilość uczniów – 30,

dodatkowo w ramach kursu grupa 4 uczniów z miejscowości: Huszcza Pierwsza, Stasiówka, Koszoły będzie wysiadać przy Szkole Podstawowej w Huszczy – trasa długości ok. 4 km,

2) Dowożenie poranne z miejscowości: Dubów, Kol. Dubów i Wola Dubowska do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 40 km,
• ilość uczniów – 29.

3) Dowożenie poranne z miejscowości: Lubenka i Szymanowo do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 7 km,
• ilość uczniów – 20.

4) Dowożenie poranne z miejscowości: Ortel Królewski (rondo) i Studzianka do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 21 km,
• ilość uczniów – 28.

5) Dowożenie poranne z miejscowości: Burwin, Krasówka i Bielany do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 25 km,
• ilość uczniów – 17.

6) Dowożenie poranne z miejscowości: Wólka Korczowska, Korczówka, Kolembrody i Kozły do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 45 km,
• ilość uczniów – 28.

7) Dowożenie poranne z miejscowości: Jusaki-Zarzeka do Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach, przystanek ul. Podrzeczna:
• trasa o długości ok. 6 km,
• ilość uczniów – 7.

8) 2 x rozwożenie popołudniowe z Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach do miejscowości: Szymanowo, Lubenka, Kopytnik, Stasiówka, Huszcza Pierwsza, Huszcza Druga i Koszoły:
• trasa o długości ok. 90 km,
• łączna ilość uczniów 49 (w tym 19 uczniów z Lubenki i 1 z Szymanowa).

9) 2 x rozwożenie popołudniowe z Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach do miejscowości: Ortel Królewski (rondo), Studzianka, Dubów, Kol. Dubów i Wola Dubowska:
• trasa o długości ok. 61 km,
• łączna ilość uczniów 64.

10) 2 x rozwożenie popołudniowe z Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach do miejscowości: Jusaki-Zarzeka, Kozły, Kolembrody, Korczówka, Wólka Korczowska, Burwin, Krasówka, Bielany :
• trasa o długości ok. 71 km,
• łączna ilość uczniów 52.

Łączna dzienna ilość kilometrów do przejechania: 415

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

243270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

251220,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

243270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SZWAGRY

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5371098007

7.3.4)Miejscowość

Jusaki-Zarzeka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

243270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łomazy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomazy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 243 270 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SZWAGRY (Jusaki-Zarzeka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.