Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, do upływu terminu składania ofert tj. do 16 sierpnia 2024 r. do godziny 11:00 nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

Zamawiający Gmina Juchnowiec Kościelny (Juchnowiec Kościelny, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, do upływu terminu składania ofert tj. do 16 sierpnia 2024 r. do godziny 11:00 nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Juchnowiec Kościelny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jaśminowa 19

1.5.2.)Miejscowość

Juchnowiec Kościelny

1.5.3.)Kod pocztowy

16-061

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.7.)Numer telefonu

85 68 69 200

1.5.8.)Numer faksu

85 68 69 239

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@juchnowiec.gmina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.juchnowiec.gmina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3628e3b1-4b07-4728-b9fc-017329f398bf

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3628e3b1-4b07-4728-b9fc-017329f398bf

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00462842

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00024257/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiajacy planuje złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach Strategii Lokalnej Grupy Działania – Puszcza Knyszyńska Przedsięwzięcie II.2.1 Infrastruktura prozdrowotna, rekreacyjna i turystyczna w Puszczy Knyszyńska w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00441798

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.1.32.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

247863,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zamówienia pn. Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym, w ramach którego należy wykonać zagospodarowanie terenu działki gminnej, położonej przy ul. Jaśminowej w Juchnowcu Kościelnym, o nr ewid. 283/26 obręb Juchnowiec Kościelny, gm. Juchnowiec Kościelny, w tym:
1) Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym – montaż urządzeń placu zabaw – zestawu zabawowego z wieżami i zjeżdżalnią, huśtawki wahadłowej z siedziskiem typu BOCIANIE GNIAZDO, karuzeli tarczowej z siedziskami, linarium – piramida wspinaczkowa, tablicy informacyjnej, kosza na śmieci oraz ławek parkowych z oparciem
2) Budowa altany rekreacyjnej drewnianej o powierzchni zabudowy 27,3 m2 wraz z grillem
3) Budowa ogrodzenia panelowego systemowego o wysokości 1,5 m wraz z bramą o szerokości 4 m i furtką o szerokości 1 m
4) Uporządkowanie terenów zielonych, w tym założenie trawników.
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową Projekt zagospodarowania terenu – Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym – montaż urządzeń placu zabaw – zestawu zabawowego ze zjeżdżalnią, huśtawki, karuzeli, linarium, tablicy informacyjnej, ławek parkowych oraz budowa altany rekreacyjnej, projektem budowlano-wykonawczym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, specyfikacją warunków zamówienia, niniejszym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik Nr 7 do SWZ oraz załączonych przedmiarach robót, które stanowią wyłącznie element pomocniczy.
3. Projektowane obiekty wymagają wytyczenia przed rozpoczęciem robót oraz wykonania inwentaryzacji powykonawczej.
4. Roboty budowlane należy wykonywać zgodnie z dokumentacją techniczną, skutecznym zgłoszeniem, przepisami techniczno-budowlanymi oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
5. Materiały użyte do wykonania przedmiotu zamówienia powinny odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania oraz spełniające wymagania określone w art. 4 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1213) oraz wymaganiom określonym w dokumentacji technicznej, co do jakości.
6. Materiały wymienione w dokumentacji technicznej są propozycją, można stosować równoważne przy zachowaniu zaprojektowanych parametrów technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych. Jeżeli w dokumentacji projektowej bądź specyfikacji technicznej użyte zostały nazwy handlowe materiałów i urządzeń to należy traktować je jako propozycję projektanta.
7. W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych w stosunku do rozwiązań określonych w dokumentacji projektowej, Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp i wykazać, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 – 106 ustawy pzp.
8. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane i przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 5 lat.
9. Zamawiający potwierdzi wykonanie zamówienia poprzez podpisanie protokołu odbioru końcowego robót budowlanych i przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, do upływu terminu składania ofert tj. do 16 sierpnia 2024 r. do godziny 11:00 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 895 zł426 469 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 574 zł
Źródło próbki
CPV 45111291· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 895 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
426 469 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Juchnowiec Kościelny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Juchnowiec Kościelny.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.