Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
733 474 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2024
Okres realizacji
80 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 733 474 zł – 783 579 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Naprawy miejscowe na terenie Stadionu Śląskiego zgodnie z zaleceniami wynikającymi z okresowych przeglądów budowlanych dotyczących stanu technicznego obiektu”

Zamawiający ,,stadion Śląski" w Chorzowie (Chorzów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawy miejscowe na terenie Stadionu Śląskiego zgodnie z zaleceniami wynikającymi z…”, wybierając ofertę wykonawcy JDM BAU Sp z o.o. Wartość umowy: 733 474 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: ,,stadion Śląski" w ChorzowieChorzów, Śląskieopublikowano 20 sierpnia 2024
Wartość umowy
733 474 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JDM BAU Sp z o.o. (Ruda Śląska), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 733 473,60 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 733 473,60 zł do 783 578,88 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 80 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail