Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
72 744 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 977 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ziemniak jadalny młody Ziemniak – odmiana jadalna i jednorodna przy każdej dostawie – musi być zdrowy, jędrny i czysty (niemyty). Minimalna średnica: 50 mm Cechy wykluczające: Zaparzony, obcy smak i zapach, nad gnity, zapleśniały, uszkodzon
    Wartość umowy
    29 768 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa ziemniaków i warzyw do Zakładu Karnego we Włodawie

Zamawiający Zakład Karny we Włodawie (Włodawa, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa ziemniaków i warzyw do Zakładu Karnego we Włodawie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 72 744 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny we WłodawieWłodawa, Lubelskie (powiat Włodawski →)opublikowano 19 sierpnia 2024
Łączna wartość umów
72 744 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz (część 1); Stanisław Skurski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 72 744,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny we Włodawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320934

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żołnierzy Win 19

1.5.2.)Miejscowość

Włodawa

1.5.3.)Kod pocztowy

22-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

825726810

1.5.8.)Numer faksu

825725328

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_wlodawa@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-we-wlodawie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ed3a0e9-288b-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa ziemniaków i warzyw do Zakładu Karnego we Włodawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ed3a0e9-288b-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00461660

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00240886/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa ziemniaków i warzyw(wczesnych) do Zakładu Karnego we Włodawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Dkw.2232.2.2024.AK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

69280,50 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

0 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Burak czerwony
Burak czerwony – odmiana jadalna – musi być zdrowy, jędrny, bez liści i czysty (niemyty). Minimalna średnica: 50 mm.
Cechy wykluczające: Nadgniły, zaparzony, zmarznięty, zapleśniały, obcy smak i zapach, zwiędnięty, uszkodzony mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg
kg 6000

Cebula
Cebula z łuską – do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, jędrna, bez szczypioru i czysta. Minimalna średnica: 50 mm.
Cechy wykluczające: Nadgniła, zmarznięta, zaparzona, zapleśniała, obcy smak i zapach, uszkodzona przez choroby lub szkodniki; Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg
kg 3300

Marchew
Marchew – odmiana jadalna do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, świeża, bez naci, jędrna i czysta (niemyta).
Cechy wykluczające: Nadgniła, zmarznięta, zaparzona, zapleśniała, obcy smak i zapach, zwiędnięta, uszkodzona mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg
kg 7000

Pietruszka korzeń bez naci

sortowane o jednakowej długości 15-25 cm (minimalna waga jednej sztuki pietruszki 200gram), bez uszkodzeń mechanicznych i zmian biologicznych, niezarobaczywiona, pakowane w worki siatkowe od 5 kg do 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie.

kg 100


Seler
Świeży seler, zdrowy, czysty, suchy. Jednolity odmianowo w każdej dostawie, o średnicy 7 - 10 cm bez śladów uszkodzeń mechanicznych.
Opakowanie zbiorcze: w workach siatkowych z tworzywa sztucznego 10 -25 kg

kg 100

Kapusta biała
Kapusta – odmiana jadalna do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, jędrna, czysta i niepopękana.
Cechy wykluczające: Zaparzona, zmarznięta, obcy smak i zapach, nad gnita, zapleśniała, obecność szkodników i ich pozostałości; Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg

kg 3000

Jabłka
Jabłko – do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowe, świeże, jędrne i czyste. Gramatura: 150-200 g/szt.
Cechy wykluczające: Zaparzone, zmarznięte, obcy smak i zapach, nad gnite, zapleśniałe, obecność szkodników i ich pozostałości, uszkodzone mechanicznie;
Opakowanie: Skrzynka lub worek raszlowy/siatkowy do 15 kg

kg 2500


Czosnek świeży
bez widocznych śladów uszkodzeń.

kg 180

4.5.3.)Główny kod CPV

03221111-7 - Burak ćwikłowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03221113-1 - Cebula

03221112-4 - Marchew

03221410-3 - Kapusta

4.5.5.)Wartość części

40930,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ziemniak jadalny młody
Ziemniak – odmiana jadalna i jednorodna przy każdej dostawie – musi być zdrowy, jędrny i czysty (niemyty). Minimalna średnica: 50 mm
Cechy wykluczające: Zaparzony, obcy smak i zapach, nad gnity, zapleśniały, uszkodzony mechanicznie, obecność szkodników i ich pozostałości;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg
kg 27000

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.)Wartość części

28350,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42976,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89191,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42976,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6621600219

7.3.3)Ulica

Sokolina 19a

7.3.4)Miejscowość

Czarnocin

7.3.5)Kod pocztowy

28-506

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42976,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-07-01 do 2024-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29767,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80517,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29767,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stanisław Skurski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7131444209

7.3.3)Ulica

Strzeszkowice Małe 41

7.3.4)Miejscowość

Niedrzwica Duża

7.3.5)Kod pocztowy

24-220

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29767,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-07-01 do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03221111-7Burak ćwikłowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
216 140 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
66 861 zł469 019 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 158 zł
Źródło próbki
CPV 03221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
66 861 zł
Mediana
216 140 zł
Górny kwartyl
469 019 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny we Włodawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włodawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 72 744 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03221111-7 (Burak ćwikłowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz (Czarnocin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.