Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 045 008 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 045 008 zł – 1 269 360 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie usług przeprowadzkowych oraz innych prac transportowych na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Warszawie i w Zalesiu Dolnym w okresie 24 miesięcy.

Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług przeprowadzkowych oraz innych prac transportowych na terenie Telewizji…”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWA BAKTRANS Dorota Bakowicz. Wartość umowy: 1 045 008 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Telewizja Polska S.A. w likwidacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2024
Wartość umowy
1 045 008 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWA BAKTRANS Dorota Bakowicz (Będzino), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 045 008,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 045 008,00 zł do 1 269 360,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Telewizja Polska S.A. w likwidacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01041897300000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

J.P. Woronicza 17

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-999

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatbzizp@tvp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tvp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tvp.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


media

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie usług przeprowadzkowych oraz innych prac transportowych na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Warszawie i w Zalesiu Dolnym w okresie 24 miesięcy.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a885a688-0dfe-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00461023

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00344720

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TINT/21/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1221390,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przeprowadzkowych oraz innych prac transportowych na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Warszawie i w Zalesiu Dolnym w okresie 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ – zwanych dalej „Wzorem umowy”.

4.5.3.)Główny kod CPV

63110000-3 - Usługi przeładunku towarów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1045008,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1269360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1045008,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWA BAKTRANS Dorota Bakowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

499-050-01-22

7.3.3)Ulica

Popowo 1

7.3.4)Miejscowość

Będzino

7.3.5)Kod pocztowy

76-037

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1045008,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63110000-3Usługi przeładunku towarów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →