Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Agencja Ochrony :Legion Sp. z o.o

Wartość umowy
737 704 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2024
Okres realizacji
od 11 sierpnia 2024 do 10 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 659 624 zł – 835 652 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 12% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kompleksowego sprzątania budynków Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Zamawiający Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach (Wadowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowego sprzątania budynków Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II…”, wybierając ofertę wykonawcy Legion Ochrona Sp. z o.o. Wartość umowy: 737 704 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
737 704 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Legion Ochrona Sp. z o.o. (Andrychów), wspólnie z: Agencja Ochrony :Legion Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 737 703,84 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 659 624,40 zł do 835 652,40 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 11 sierpnia 2024 r. do 10 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail