Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
416 384 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2024
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 416 384 zł – 444 505 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Deklarowany okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej nr 3411P na odcinku od drogi krajowej nr 92 w kierunku miejscowości Aleksandrów

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Kole (Koło, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 3411P na odcinku od drogi krajowej nr 92 w kierunku…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANS-SPILI Sp. z o.o. Wartość umowy: 416 384 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w KoleKoło, Wielkopolskie (powiat Kolski →)opublikowano 13 sierpnia 2024
Wartość umowy
416 384 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANS-SPILI Sp. z o.o (Licheń Stary), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 416 384,21 zł (umowę zawarto 17 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 416 384,21 zł do 444 504,99 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail